PikuCraft

Forum zrobione z myślą o graczach serwera Pikucraft.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-13 11:47:03

Endriu_11
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-13
Liczba postów: 1
Windows XPChrome 48.0.2564.109

Podanie Na Moderatora

Imie:Andrzej
Wiek:14 lat
Nick:Endriu_11
Dlaczego to Ciebie mamy wybrać?: To jest kluczowe pytanie  [dblpt]) Gram już 5 lat w minecraft'a , jestem doświadczonym graczem  i chciałbym ruszyć w przód jako administrator
Napisz coś o sobie!: Moim hobby jest piłka nożna [sred]) Gram W klubie Trzciana 2001. Interesuje się komputerem jego budową, jego częściami itp [sred]) Nauka to moja słabsza strona ale gry to moja najmocniejsza strona  [dblpt]good[dblpt]
Posiadasz konto premium?: Niestety nie posiadam
TeamSpeak3 lub Skype?: Posiadam TeamSpeak3 i Skype. Kontakt podam administratorom   w razie potrzeby  [dblpt]cool[dblpt]

                                                                                                                                                Dziękuje za przeczytanie !

Ostatnio edytowany przez Endriu_11 (2016-02-13 11:47:22)

Offline

#2 2016-02-17 18:31:38

LisiaX
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-17
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 44.0

Odp: Podanie Na Moderatora

Imie:Julia
Wiek: 13
Nick: LisiaX
Dlaczego to Ciebie mamy wybrać?: Hm. Gram w Minecrafta już od ponad 4 lat, znam się na nim doskonale, tylko paru rzeczy nie wiem [dblpt]D
Umiem się obsługiwać WorldEditem, GuardEditem.. Zdaniem koleżanek i kolegów ładnie buduje.
Napisz coś o sobie!:Minecraft to moja ulubiona gra, więc moją pasją jest granie w niego [dblpt]P Lubie grać w przeróżne gry, kocham zwierzęta.
Posiadasz konto premium?: Nie. [dblpt](
TeamSpeak3 lub Skype?:Niestety nie posiadam ani tego i tego, ale posiadam Facebooka [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rbus - is2050dolnyslask - zakonswitu - oliwiaracinowska - leveluprpg